Fáilte chuig gaa.ie - suíomh oifigiúil CLG
Fixtures & Results
GAA Now
Tickets
News
Features
The GAA
About the GAA
Structures
uachtaran
Ard Stiúrthóir
Coiste Bainistí
Partnership
Downloads
Administration
Organizational structures
Employment Opportunities
Strategic Plan
Downloads
Provinces, Counties & Clubs
Provinces
Counties
Games
Our Games
Football Review Committee
Hurling Review Committee
National Games Development Centre
Rules and Regulations
GAA Discipline
Transfers and Sanctions
The Mark
Respect
History
The foundation of the GAA
Gaelic Sunday
Timeline 1884-1945
Timeline 1945-2015
GAA Presidents
General Secretaries
Summer School
Oral History
Child Safeguarding & Protection
Code of Behaviour (Underage)
Allegations of Abuse
Safeguarding Tutors
Vetting
GAA Child Welfare Audit
Contacting Underage Players
Tackling Bullying
Gaeilge
Scór
Gaeilge
My GAA
Getting Involved
Gaelic Football
Hurling
Other Gaelic Games
The Club
Féile
Schools
Cul Camps
Programmes
Players
Transfers/Sanctions
Anti-Doping
Managing Injuries
Fitness and Nutrition
Player Safety
GPA
Coaches
Becoming a Coach
e-Learning Coach
Coach 10 Model
Activity Planner
NGDC
Match Officials
Becoming a match official
Linesmen
Referee
Sideline Officials
Umpires
administrators
Club Officers
Games Development
Club Planning
Club Resources
Data Protection
Membership and Registration
Downloads
E-Learning
Home/Club
Coach
Referee
Administrator
Player
Primary School
Post-Primary
Higher Education
Community & Health
Substance Use & Gambling Awareness
Mental Fitness
Community and Personal Development
Healthy Eating
Social Games & Physical Activity
Social Inclusion
Youth Leadership
Healthy Club
Green Clubs Programme
World GAA
Event Dates
GAA World Games
Fixtures & Results
GAA Now
Tickets
News
Features
The GAA
About the GAA
Structures
uachtaran
Ard Stiúrthóir
Coiste Bainistí
Partnership
Downloads
Administration
Organizational structures
Employment Opportunities
Strategic Plan
Downloads
Provinces, Counties & Clubs
Provinces
Counties
Games
Our Games
Football Review Committee
Hurling Review Committee
National Games Development Centre
Rules and Regulations
GAA Discipline
Transfers and Sanctions
The Mark
Respect
History
The foundation of the GAA
Gaelic Sunday
Timeline 1884-1945
Timeline 1945-2015
GAA Presidents
General Secretaries
Summer School
Oral History
Child Safeguarding & Protection
Code of Behaviour (Underage)
Allegations of Abuse
Safeguarding Tutors
Vetting
GAA Child Welfare Audit
Contacting Underage Players
Tackling Bullying
Gaeilge
Scór
Gaeilge
My GAA
Getting Involved
Gaelic Football
Hurling
Other Gaelic Games
The Club
Féile
Schools
Cul Camps
Programmes
Players
Transfers/Sanctions
Anti-Doping
Managing Injuries
Fitness and Nutrition
Player Safety
GPA
Coaches
Becoming a Coach
e-Learning Coach
Coach 10 Model
Activity Planner
NGDC
Match Officials
Becoming a match official
Linesmen
Referee
Sideline Officials
Umpires
administrators
Club Officers
Games Development
Club Planning
Club Resources
Data Protection
Membership and Registration
Downloads
E-Learning
Home/Club
Coach
Referee
Administrator
Player
Primary School
Post-Primary
Higher Education
Community & Health
Substance Use & Gambling Awareness
Mental Fitness
Community and Personal Development
Healthy Eating
Social Games & Physical Activity
Social Inclusion
Youth Leadership
Healthy Club
Green Clubs Programme
World GAA
Event Dates
GAA World Games
Tain Og
Results
Fixtures
Tables
Previous results
Wednesday 05 April
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G9
North Armagh Hurling Club
19:00
Belnaleck Art McMurroughs
Carrickmacross Emmets GFC
19:00
Venue: Carrickmacross Emmets
Fionntamhnach Na Piarsaigh
North Armagh Hurling Club
19:00
Ghaeil Chluanaidh
Belnaleck Art McMurroughs
8-6
3-6
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Carrickmacross Emmets GFC
Lavey
2-18
2-4
Venue: Lavey
Fionntamhnach Na Piarsaigh
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
0-11
4-9
Venue: Killyclogher
Kevin Lynch Hurling Club
Omagh St Enda's
3-13
2-2
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
CLG Carndomhnaigh
St.Finbarrs
3-2
0-7
Ard Na Rí
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - -
Ghaeil Chluanaidh
19:00
Lavey
Kevin Lynch Hurling Club
19:00
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
St.Finbarrs
CLG Carndomhnaigh
19:00
Venue: Carndonagh
Omagh St Enda's
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G10
Ard Na Rí
19:00
Kevin Lynch Hurling Club
Shane Uí Néill
19:00
Venue: Pairc Ui fhearsithe
Swatragh
Kevin Lynch Hurling Club
0-0
0-0
Ballinascreen
Naomh Padraig - North Antrim
3-5
2-12
Slaughtneil
Lamh Dhearg
2-9
1-12
Venue: Lamh Dhearg
Éire Óg An Charraig Mhór
Middletown GAA
1-5
1-10
Venue: Middletown Owen Roes
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G2
Derrynoose
19:00
Venue: Derrynoose
Cootehill Celtic GAA
Ballyvarley
19:00
Venue: Ballyvarley
Naomh Moninne
Clontibret O'Neills
19:00
Venue: Clontibret
Latton O'Rahilly GAA Club
Lisnaskea Emmetts
0-0
0-0
Venue: Emmet Park, Lisnaskea
Gaeil Triucha Clg
Monaghan Harps
0-0
0-0
Venue: Monaghan
Benburb Duchie Neil
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - -
Craobh Rua
19:00
Venue: Camloch Craobh Rua
Clonduff
Lisnaskea Emmetts
19:00
Venue: Emmet Park, Lisnaskea
Gaeil Triucha Clg
Monaghan Harps
19:00
Venue: Monaghan
Benburb Duchie Neil
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G4
Ederney St Joseph's
19:00
Venue: St Josephs Park, Ederney
Enniskillen Gaels
Sean Mac Cumhaill
0-6
0-4
Setanta
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G5
St Fechins GAA
3-14
4-8
Venue: Páirc Naomh Feichin
Knockbridge
Inniskeen
2-6
11-12
Venue: Inniskeen
Castleblayney Hurling
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G6
St Molaise Gaels
19:00
Venue: Monsignor Hynes Park
St. Dominics Roscommon Gaels
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
3-7
4-12
Wolfe Tones
Tuarloistreáin/Tourlestrane
1-2
3-14
Venue: Tourlestrane
St Ciarans
Western Gaels
4-3
3-10
Venue: Enniscrone/Kilglass
Tuairín
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G5
Naomh Ulcan
1-10
1-5
Eoghan Rua
Na Magha
1-10
1-5
Venue: Na Magha
CLG Bun Cranncha
Burt
1-10
1-5
Venue: Hibernian Park
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G7
Aodh Ruadh Ballyshannon
6-20
0-1
Naomh Aodhán GAC
Carrick Hurling Club (St Marys)
1-4
4-7
Venue: Carrick Hurling Club (St Marys)
Cluainín iomáint
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G8
Castlebar Mitchels Hurling
5-9
0-5
Longford Slashers
Claremorris
3-7
4-12
Venue: Claremorris GAA
Westport GAA
Easkey
3-7
4-11
Venue: Easkey
Roscommon Gaels
Wednesday 12 April
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G5
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
19:00
Venue: St Eunan's
Eoghan Rua
Burt
1-10
1-5
Venue: Hibernian Park
CLG Bun Cranncha
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G6
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
19:00
Venue: Ransboro Park
St Ciarans
Tuarloistreáin/Tourlestrane
19:00
Wolfe Tones
Western Gaels
19:00
Venue: Enniscrone/Kilglass
St. Dominics Roscommon Gaels
St Molaise Gaels
19:00
Venue: Monsignor Hynes Park
Tuairín
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G8
Longford Slashers
19:00
Venue: Michael Fay Park
Claremorris
Westport GAA
19:00
Venue: Westport
Roscommon Gaels
Easkey
19:00
Venue: Easkey
Castlebar Mitchels Hurling
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G5
St Fechins GAA
19:00
Venue: Páirc Naomh Feichin
East Cavan Gaels
Knockbridge
3-12
2-5
Venue: Inniskeen
Inniskeen
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G2
Derrynoose
19:00
Venue: Derrynoose
Ballyvarley
Naomh Moninne
19:00
Venue: Naomh Moninne
Clontibret O'Neills
Cootehill Celtic GAA
19:00
Venue: Hugh O Reilly Memorial Park
Latton O'Rahilly GAA Club
Craobh Rua
19:00
Venue: Camloch Craobh Rua
Lisnaskea Emmetts
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
Monaghan Harps
Gaeil Triucha Clg
19:00
Venue: Truagh
Derrynoose
Latton O'Rahilly GAA Club
19:00
Venue: Latton
Cootehill Celtic GAA
Craobh Rua
19:00
Venue: Camloch Craobh Rua
Benburb Duchie Neil
Monaghan Harps
19:00
Venue: Monaghan
Naomh Colum Cille
Gaeil Triucha Clg
19:00
Venue: Truagh
Derrynoose
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - -
Lisnaskea Emmetts
19:00
Venue: Camloch Craobh Rua
Craobh Rua
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
Monaghan Harps
Benburb Duchie Neil
19:00
Clonduff
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G4
Sean Mac Cumhaill
19:00
Venue: Sean Mac Cumhaill
Ederney St Joseph's
Enniskillen Gaels
1-10
1-5
Venue: Brewster Park, Enniskillen
Na Seamróga
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G9
North Armagh Hurling Club
19:00
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Carrickmacross Emmets GFC
Fionntamhnach Na Piarsaigh
19:00
Venue: Fintona
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
Belnaleck Art McMurroughs
19:00
Venue: Belnaleck GAA Grounds
North Armagh Hurling Club
Ghaeil Chluanaidh
19:00
Venue: Ahoghill
Kevin Lynch Hurling Club
Fionntamhnach Na Piarsaigh
19:00
Venue: Fintona
St.Finbarrs
Carrickmacross Emmets GFC
19:00
Venue: Carrickmacross Emmets
Omagh St Enda's
Ard Na Rí
19:00
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
CLG Carndomhnaigh
1-5
1-10
Venue: Carndonagh
Lavey
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - -
Ghaeil Chluanaidh
19:00
Venue: Ahoghill
Kevin Lynch Hurling Club
St.Finbarrs
19:00
CLG Carndomhnaigh
Omagh St Enda's
19:00
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
Lavey
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G10
Kevin Lynch Hurling Club
19:00
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
Éire Óg An Charraig Mhór
Slaughtneil
19:00
Venue: Slaughtneil
Shane Uí Néill
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
Shane Uí Néill
Ballinascreen
0-0
0-0
Venue: Ballinascreen
Middletown GAA
Swatragh
6-9
7-10
Venue: Swatragh
Naomh Padraig - North Antrim
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
3-7
4-4
Venue: Eoghan Ruadh Hurling Club
Lamh Dhearg
Wednesday 19 April
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G9
Fionntamhnach Na Piarsaigh
19:00
Venue: Fintona
North Armagh Hurling Club
Belnaleck Art McMurroughs
19:00
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
Carrickmacross Emmets GFC
19:00
Venue: Carrickmacross Emmets
Ghaeil Chluanaidh
Fionntamhnach Na Piarsaigh
19:00
Venue: Fintona
Belnaleck Art McMurroughs
Kevin Lynch Hurling Club
19:00
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
Ard Na Rí
North Armagh Hurling Club
1-7
2-12
Omagh St Enda's
Lavey
0-0
0-0
Venue: Lavey
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
St.Finbarrs
3-7
3-7
CLG Carndomhnaigh
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - -
St.Finbarrs
19:00
Ghaeil Chluanaidh
Lavey
19:00
Venue: Lavey
CLG Carndomhnaigh
Omagh St Enda's
19:00
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
Kevin Lynch Hurling Club
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G10
Lamh Dhearg
19:00
Venue: Lamh Dhearg
Slaughtneil
Middletown GAA
19:00
Venue: Middletown Owen Roes
Kevin Lynch Hurling Club
Naomh Éanna
19:00
Venue: Páirc Éanna
Slaughtneil
Éire Óg An Charraig Mhór
1-7
0-11
Swatragh
Naomh Padraig - North Antrim
3-9
7-12
Ballinascreen
Shane Uí Néill
0-5
2-5
Venue: Pairc Ui fhearsithe
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G5
East Cavan Gaels
19:00
Venue: East Cavan Gaels
Knockbridge
Castleblayney Hurling
19:00
Venue: Páirc Naomh Feichin
St Fechins GAA
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G2
Naomh Moninne
19:00
Venue: Naomh Moninne
Derrynoose
Cootehill Celtic GAA
19:00
Clontibret O'Neills
Latton O'Rahilly GAA Club
19:00
Venue: Latton
Ballyvarley
Latton O'Rahilly GAA Club
19:00
Venue: Latton
Derrynoose
Latton O'Rahilly GAA Club
19:00
Venue: Latton
Derrynoose
Gaeil Triucha Clg
19:00
Venue: Truagh
Naomh Colum Cille
Benburb Duchie Neil
19:00
Lisnaskea Emmetts
Cootehill Celtic GAA
19:00
Venue: Cootehill
Craobh Rua
Latton O'Rahilly GAA Club
19:00
Venue: Latton
Craobh Rua
Cootehill Celtic GAA
19:00
Venue: Cootehill
Derrynoose
Gaeil Triucha Clg
19:00
Venue: Truagh
Naomh Colum Cille
Benburb Duchie Neil
19:00
Monaghan Harps
Cootehill Celtic GAA
19:00
Venue: Cootehill
Derrynoose
Latton O'Rahilly GAA Club
3-5
2-8
Venue: Latton
Craobh Rua
Gaeil Triucha Clg
4-6
9-9
Venue: Truagh
Naomh Colum Cille
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - -
Gaeil Triucha Clg
19:00
Venue: Truagh
Naomh Colum Cille
Clonduff
19:00
Venue: Clonduff
Monaghan Harps
Benburb Duchie Neil
19:00
Lisnaskea Emmetts
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G4
Enniskillen Gaels
1-5
1-10
Venue: Brewster Park, Enniskillen
Sean Mac Cumhaill
Na Seamróga
2-12
2-16
Venue: Setanta
Setanta
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G6
Wolfe Tones
19:00
Venue: C & D Devine Park
Western Gaels
St Ciarans
19:00
Venue: Ballyvary HC
St Molaise Gaels
Tuairín
1-10
1-5
Venue: Tooreen (Adrian Freeman Park)
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
St. Dominics Roscommon Gaels
6-9
2-4
Tuarloistreáin/Tourlestrane
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G8
Easkey
19:00
Venue: Easkey
Claremorris
Westport GAA
5-5
1-6
Venue: Westport
Longford Slashers
Roscommon Gaels
7-8
5-3
Venue: Lisnamult
Castlebar Mitchels Hurling
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G5
CLG Bun Cranncha
1-5
1-10
Venue: C.L.G. Bun Cranncha
Naomh Ulcan
Eoghan Rua
1-10
1-5
Venue: Coleraine
Burt
Na Magha
1-5
1-10
Venue: Na Magha
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G7
Cluainín iomáint
0-2
2-20
Aodh Ruadh Ballyshannon
Clonguish
9-11
0-6
Naomh Aodhán GAC
Wednesday 26 April
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G6
Wolfe Tones
19:00
Venue: C & D Devine Park
St Molaise Gaels
St. Dominics Roscommon Gaels
19:00
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
St Ciarans
2-13
1-7
Venue: Ballyvary HC
Western Gaels
Tuairín
2-8
2-11
Venue: Tooreen (Adrian Freeman Park)
Tuarloistreáin/Tourlestrane
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G8
Roscommon Gaels
19:00
Venue: Lisnamult
Longford Slashers
Claremorris
19:00
Venue: Claremorris GAA
Castlebar Mitchels Hurling
Westport GAA
8-18
2-8
Venue: Westport
Easkey
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G5
Burt
0-0
0-0
Venue: Hibernian Park
Naomh Ulcan
Eoghan Rua
1-5
1-10
Venue: Coleraine
Na Magha
CLG Bun Cranncha
1-5
1-10
Venue: C.L.G. Bun Cranncha
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G7
Clonguish
1-12
1-8
Venue: Allen Park
Aodh Ruadh Ballyshannon
Naomh Aodhán GAC
2-6
1-13
Carrick Hurling Club (St Marys)
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G5
Knockbridge
19:00
Venue: Knockbridge Hurling
Castleblayney Hurling
East Cavan Gaels
2-9
5-8
Venue: Inniskeen
Inniskeen
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G2
Clontibret O'Neills
19:00
Venue: Clontibret
Derrynoose
Cootehill Celtic GAA
19:00
Ballyvarley
Naomh Moninne
19:00
Venue: Naomh Moninne
Latton O'Rahilly GAA Club
Monaghan Harps
19:00
Venue: Monaghan
Craobh Rua
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
Lisnaskea Emmetts
Benburb Duchie Neil
19:00
Gaeil Triucha Clg
Craobh Rua
19:00
Venue: Camloch Craobh Rua
Monaghan Harps
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
Derrynoose
Cootehill Celtic GAA
19:00
Gaeil Triucha Clg
Latton O'Rahilly GAA Club
19:00
Venue: Latton
Benburb Duchie Neil
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
Derrynoose
Craobh Rua
0-0
0-0
Venue: Camloch Craobh Rua
Cootehill Celtic GAA
Gaeil Triucha Clg
6-8
2-6
Venue: Truagh
Latton O'Rahilly GAA Club
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - -
Monaghan Harps
19:00
Venue: Monaghan
Craobh Rua
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
Lisnaskea Emmetts
Gaeil Triucha Clg
19:00
Venue: Truagh
Benburb Duchie Neil
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G4
Setanta
19:00
Venue: Setanta
Ederney St Joseph's
Na Seamróga
1-6
10-16
Venue: Páirc Mhic Sioghair
Sean Mac Cumhaill
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G9
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
19:00
Venue: Killyclogher
North Armagh Hurling Club
Belnaleck Art McMurroughs
19:00
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Carrickmacross Emmets GFC
Ghaeil Chluanaidh
19:00
Venue: Ahoghill
St.Finbarrs
Kevin Lynch Hurling Club
19:00
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
North Armagh Hurling Club
Fionntamhnach Na Piarsaigh
3-11
5-10
Venue: Fintona
Carrickmacross Emmets GFC
Belnaleck Art McMurroughs
1-5
1-10
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Omagh St Enda's
CLG Carndomhnaigh
0-0
0-0
Venue: Carndonagh
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
Ard Na Rí
1-5
1-10
Lavey
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - -
CLG Carndomhnaigh
19:00
Venue: Carndonagh
Ghaeil Chluanaidh
Lavey
19:00
Venue: Lavey
Kevin Lynch Hurling Club
St.Finbarrs
19:00
Omagh St Enda's
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G10
Ballinascreen
19:00
Venue: Ballinascreen
Shane Uí Néill
Swatragh
19:00
Venue: Slaughtneil
Middletown GAA
Swatragh
19:00
Venue: Swatragh
Naomh Éanna
Ballinascreen
0-5
2-5
Kevin Lynch Hurling Club
Slaughtneil
2-5
0-5
Venue: Páirc Éire Óg
Éire Óg An Charraig Mhór
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
0-5
2-5
Venue: Eoghan Ruadh Hurling Club
Naomh Padraig - North Antrim
Saturday 29 April
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G5
Naomh Ulcan
12:00
Na Magha
Wednesday 03 May
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G5
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
19:00
Venue: St Eunan's
Naomh Ulcan
Eoghan Rua
1-10
1-5
Venue: Coleraine
CLG Bun Cranncha
Na Magha
1-10
1-5
Venue: Na Magha
Burt
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G6
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
19:00
Venue: Ransboro Park
St Molaise Gaels
Tuarloistreáin/Tourlestrane
1-10
2-5
Venue: Tourlestrane
Western Gaels
Wolfe Tones
2-7
1-10
Venue: C & D Devine Park
St Ciarans
Tuairín
4-13
3-7
Venue: Tooreen (Adrian Freeman Park)
St. Dominics Roscommon Gaels
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G7
Naomh Aodhán GAC
0-5
5-14
Cluainín iomáint
Carrick Hurling Club (St Marys)
4-7
2-6
Venue: Carrick Hurling Club (St Marys)
Clonguish
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G8
Longford Slashers
3-8
6-4
Venue: Michael Fay Park
Easkey
Castlebar Mitchels Hurling
2-6
2-5
Venue: Munnelly Park, Castlebar
Westport GAA
Roscommon Gaels
0-0
0-0
Venue: Lisnamult
Claremorris
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G5
Inniskeen
19:00
Venue: Inniskeen
St Fechins GAA
Castleblayney Hurling
1-10
1-5
Venue: Castleblayney
East Cavan Gaels
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G2
Cootehill Celtic GAA
19:00
Naomh Moninne
Ballyvarley
19:00
Venue: Ballyvarley
Clontibret O'Neills
Craobh Rua
19:00
Venue: Camloch Craobh Rua
Benburb Duchie Neil
Lisnaskea Emmetts
19:00
Venue: Emmet Park, Lisnaskea
Naomh Colum Cille
Latton O'Rahilly GAA Club
19:00
Venue: Latton
Gaeil Triucha Clg
Cootehill Celtic GAA
19:00
Venue: Cootehill
Monaghan Harps
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
Craobh Rua
Derrynoose
19:00
Venue: Derrynoose
Latton O'Rahilly GAA Club
Monaghan Harps
19:00
Venue: Monaghan
Cootehill Celtic GAA
Benburb Duchie Neil
19:00
Gaeil Triucha Clg
Cootehill Celtic GAA
19:00
Venue: Cootehill
Gaeil Triucha Clg
Naomh Colum Cille
5-6
1-6
Venue: Pairc Chlochóg
Craobh Rua
Derrynoose
0-0
0-0
Venue: Derrynoose
Latton O'Rahilly GAA Club
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - -
Craobh Rua
19:00
Venue: Camloch Craobh Rua
Benburb Duchie Neil
Clonduff
19:00
Venue: Clonduff
Gaeil Triucha Clg
Lisnaskea Emmetts
19:00
Venue: Emmet Park, Lisnaskea
Naomh Colum Cille
2023 U15 Tain Og Groups 1-4 - TO U15 G4
Setanta
1-10
1-5
Venue: Setanta
Enniskillen Gaels
Ederney St Joseph's
2-5
0-3
Venue: St Josephs Park, Ederney
Na Seamróga
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G9
Belnaleck Art McMurroughs
19:00
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Fionntamhnach Na Piarsaigh
Carrickmacross Emmets GFC
19:00
Venue: Carrickmacross Emmets
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
North Armagh Hurling Club
19:00
Lavey
Omagh St Enda's
19:00
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
Ghaeil Chluanaidh
CLG Carndomhnaigh
19:00
Venue: Carndonagh
Ard Na Rí
St.Finbarrs
2-3
3-4
Belnaleck Art McMurroughs
Kevin Lynch Hurling Club
2-10
0-2
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
Fionntamhnach Na Piarsaigh
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
4-6
4-8
Venue: Killyclogher
Carrickmacross Emmets GFC
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - -
Ghaeil Chluanaidh
19:00
Venue: Ahoghill
Omagh St Enda's
Lavey
19:00
Venue: Lavey
St.Finbarrs
Kevin Lynch Hurling Club
19:00
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
CLG Carndomhnaigh
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G10
Middletown GAA
19:00
Venue: Middletown Owen Roes
Slaughtneil
Naomh Padraig - North Antrim
3-9
7-12
Venue: Páirc Éanna
Ballinascreen
Shane Uí Néill
0-0
0-0
Venue: Pairc Ui fhearsithe
Kevin Lynch Hurling Club
Lamh Dhearg
1-4
6-11
Venue: Lamh Dhearg
Swatragh
Naomh Padraig - North Antrim
2-5
0-5
Venue: Páirc Éanna
Éire Óg An Charraig Mhór
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
2-5
0-5
Ballinascreen
Sunday 07 May
2023 U15 Tain Og Groups 5-8 - TO U15 G7
Aodh Ruadh Ballyshannon
8-15
2-5
Venue: Father Tierney Park
Carrick Hurling Club (St Marys)
Cluainín iomáint
0-0
0-0
Clonguish
Wednesday 10 May
2023 U15 Tain Og Groups 9-11 - TO U15 G10
Ballinascreen
19:00
Venue: Ballinascreen
Ard Na Rí
Kevin Lynch Hurling Club
19:00
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
Naomh Padraig - North Antrim
Slaughtneil
19:00
Venue: Slaughtneil
Shane Uí Néill
Swatragh
19:00
Venue: Swatragh
Lamh Dhearg
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
Middletown GAA
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
19:00
Venue: Eoghan Ruadh Hurling Club
Naomh Éanna
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G1
Lisbellaw St Patrick's
19:00
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Four Masters
Monaghan Harps
5-3
9-5
Venue: Monaghan
Benburb Duchie Neil
Enniskillen Gaels
1-5
1-10
Venue: Brewster Park, Enniskillen
Cúchulainn an Ghleanna
Cavan Gaels
1-5
1-10
Venue: Terry Coyle Park Cavan
Gaeil Triucha Clg
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G2
Naomh Moninne
19:00
Venue: Naomh Moninne
Inniskeen
Knockbridge
5-1
2-2
Venue: Knockbridge Hurling
Clontibret O'Neills
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G3
Cluainín iomáint
19:00
Beal Atha Bhearraigh
Clonguish
0-0
0-0
Venue: Allen Park
Easkey
Wolfe Tones
2-6
1-6
Venue: C & D Devine Park
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
Easkey
3-6
1-5
Venue: Four Roads Hurling Club
Beal Atha Bhearraigh
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G4
Shane Uí Néill
5-12
2-4
Venue: C.L.G. Bun Cranncha
Ghaeil Chluanaidh
Ghaeil Chluanaidh
1-10
1-5
Venue: Ahoghill
Eoghan Rua
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G5
Ballyhaunis
19:00
Venue: Ballyhaunis GAA
Western Gaels
Westport GAA
4-13
0-1
Venue: Westport
Carrick Hurling Club (St Marys)
Tuarloistreáin/Tourlestrane
5-6
5-11
Venue: Tourlestrane
Glencar-Manorhamilton
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G8
An Clochán Liath
19:00
Venue: Dungloe
Burt
Naomh Padraig - North Antrim
19:00
Na Magha
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G6
Cootehill Celtic GAA
1-5
1-5
Naomh Aodhán GAC
Belnaleck Art McMurroughs
1-5
1-10
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Castleblayney Hurling
Craobh Ciaran
1-10
1-5
Venue: Craobh Ciaran
Latton O'Rahilly GAA Club
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G7
Carrickmacross Emmets GFC
5-1
2-12
Venue: Carrickmacross Emmets
Craobh Rua
East Cavan Gaels
0-0
0-0
Venue: East Cavan Gaels
Patrick Rankin's
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U20 GRPB3
Longford Slashers
19:00
Venue: Michael Fay Park
Castlebar Mitchels Hurling
Tuairín
8-4
3-4
Venue: Tooreen (Adrian Freeman Park)
Roscommon Gaels
Claremorris
1-2
4-1
Venue: Claremorris GAA
Tuairín
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - TO U13 G11
Naomh Pól CLG /St Pauls GAC
1-10
1-5
Venue: Pairc Naomh Pól
Éire Óg An Charraig Mhór
Swatragh
1-5
1-10
Venue: Davitt Park, Swatragh
Naomh Éanna
Glenariffe/Glenravel
1-5
1-10
Lavey
CLG Carndomhnaigh
1-5
1-10
Venue: Carndonagh
Slaughtneil
Lamh Dhearg
1-5
1-10
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
Ballinascreen
1-5
1-10
Venue: Ballinascreen
Portaferry
Kevin Lynch Hurling Club
1-10
1-5
Venue: Naomh Gall
Banagher
Friday 12 May
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G1
Four Masters
19:00
Venue: Four Masters
Cavan Gaels
Cúchulainn an Ghleanna
1-5
1-10
Lisbellaw St Patrick's
Gaeil Triucha Clg
1-10
1-5
Venue: Truagh
Monaghan Harps
Benburb Duchie Neil
1-10
1-5
Enniskillen Gaels
Wednesday 17 May
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G8
Shane Uí Néill
-
Venue: Pairc Ui fhearsithe
Naomh Padraig - North Antrim
Na Magha
-
Venue: Na Magha
An Clochán Liath
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G5
Easkey
19:00
Venue: Easkey
Westport GAA
Western Gaels
5-10
1-11
Venue: Enniscrone/Kilglass
Tuarloistreáin/Tourlestrane
Carrick Hurling Club (St Marys)
0-5
5-13
Venue: Carrick Hurling Club (St Marys)
Ballyhaunis
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G6
Naomh Aodhán GAC
1-5
1-10
Craobh Ciaran
Latton O'Rahilly GAA Club
1-10
1-5
Venue: Latton
Belnaleck Art McMurroughs
Castleblayney Hurling
1-10
1-5
Venue: Castleblayney
Cootehill Celtic GAA
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G7
Craobh Rua
0-0
0-0
Venue: Camloch Craobh Rua
East Cavan Gaels
St Fechins GAA
3-10
5-3
Venue: Páirc Naomh Feichin
Carrickmacross Emmets GFC
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G2
Clontibret O'Neills
19:00
Venue: Clontibret
Naomh Moninne
Killeavy St Moninna
4-3
2-1
Venue: Memorial Park
Knockbridge
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G3
St. Dominic's G.A.A. Club
19:00
Venue: Knockcroghery
Wolfe Tones
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
19:00
Venue: Ransboro Park
Cluainín iomáint
Beal Atha Bhearraigh
6-5
3-2
Venue: Ballyvary HC
Clonguish
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
0-6
0-5
Venue: Monsignor Hynes Park
Easkey
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G4
Burt
1-5
1-10
Venue: Coleraine
Na Magha
St.Finbarrs
1-5
1-10
Ghaeil Chluanaidh
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - TO U13 G11
Swatragh
1-10
1-5
Venue: Davitt Park, Swatragh
Glenariffe/Glenravel
Portaferry
1-10
1-5
Venue: Portaferry
Éire Óg An Charraig Mhór
Lavey
1-10
1-5
Venue: Lavey
Lamh Dhearg
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
1-10
1-5
Venue: Ballinascreen
Ballinascreen
Naomh Pól CLG /St Pauls GAC
1-10
1-5
Venue: Musgrave Park
Ballinascreen
Slaughtneil
1-10
1-5
Venue: Slaughtneil
Naomh Éanna
Kevin Lynch Hurling Club
1-10
1-10
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U20 GRPB3
Roscommon Gaels
3-1
2-6
Venue: Lisnamult
Longford Slashers
Wednesday 24 May
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - TO U13 G11
Banagher
19:00
Venue: Banagher
CLG Carndomhnaigh
Naomh Pól CLG /St Pauls GAC
19:00
Venue: Pairc Naomh Pól
Lavey
Lamh Dhearg
19:00
Venue: Lamh Dhearg
Swatragh
Naomh Bríd
19:00
Venue: Musgrave Park
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
Glenariffe/Glenravel
1-10
1-5
Ballinascreen
Naomh Éanna
1-10
1-5
Venue: Páirc Éanna
Éire Óg An Charraig Mhór
Portaferry
1-5
1-10
Venue: Portaferry
Slaughtneil
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U20 GRPB3
Castlebar Mitchels Hurling
19:00
Venue: Munnelly Park, Castlebar
Roscommon Gaels
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G1
Monaghan Harps
19:00
Venue: Monaghan
Four Masters
Cúchulainn an Ghleanna
1-5
1-10
Benburb Duchie Neil
Lisbellaw St Patrick's
1-10
1-5
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Cavan Gaels
Enniskillen Gaels
1-10
1-5
Venue: Brewster Park, Enniskillen
Gaeil Triucha Clg
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G2
Naomh Moninne
19:00
Venue: Naomh Moninne
Killeavy St Moninna
Inniskeen
7-13
0-0
Venue: Inniskeen
Clontibret O'Neills
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G3
St. Dominic's G.A.A. Club
19:00
Venue: Knockcroghery
St Molaise Gaels
Clonguish
2-3
4-10
Venue: Allen Park
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
Wolfe Tones
2-10
1-3
Venue: C & D Devine Park
Easkey
Beal Atha Bhearraigh
3-2
7-5
Venue: Four Roads Hurling Club
Wolfe Tones
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G4
Na Magha
1-5
2-4
Shane Uí Néill
Shane Uí Néill
1-10
1-5
Venue: Ahoghill
St.Finbarrs
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G8
Burt
19:00
Venue: Hibernian Park
Na Magha
An Clochán Liath
19:00
Venue: Dungloe
Shane Uí Néill
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G5
Westport GAA
4-9
4-4
Venue: Westport
Tuarloistreáin/Tourlestrane
Glencar-Manorhamilton
3-19
2-5
Venue: Easkey
Ballyhaunis
Carrick Hurling Club (St Marys)
0-6
10-13
Venue: Carrick Hurling Club (St Marys)
Western Gaels
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G6
Belnaleck Art McMurroughs
1-5
1-10
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Craobh Ciaran
Latton O'Rahilly GAA Club
1-10
1-5
Venue: Latton
Cootehill Celtic GAA
Castleblayney Hurling
1-10
1-5
Venue: Castleblayney
Naomh Aodhán GAC
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G7
Patrick Rankin's
0-0
0-0
Craobh Rua
East Cavan Gaels
0-0
0-0
Venue: East Cavan Gaels
St Fechins GAA
Wednesday 31 May
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G8
Shane Uí Néill
19:00
Venue: Pairc Ui fhearsithe
Burt
Naomh Padraig - North Antrim
19:00
An Clochán Liath
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G5
Western Gaels
5-6
3-9
Venue: Enniscrone/Kilglass
Glencar-Manorhamilton
Ballyhaunis
1-5
1-10
Venue: Ballyhaunis GAA
Westport GAA
Tuarloistreáin/Tourlestrane
2-13
0-8
Venue: Tourlestrane
Carrick Hurling Club (St Marys)
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G6
Naomh Aodhán GAC
1-10
1-5
Latton O'Rahilly GAA Club
Cootehill Celtic GAA
1-10
1-5
Belnaleck Art McMurroughs
Craobh Ciaran
1-10
1-5
Venue: Craobh Ciaran
Castleblayney Hurling
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G7
St Fechins GAA
0-0
0-0
Venue: Páirc Naomh Feichin
Patrick Rankin's
Carrickmacross Emmets GFC
0-0
0-0
Venue: Carrickmacross Emmets
East Cavan Gaels
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G1
Four Masters
19:00
Venue: Four Masters
Enniskillen Gaels
Benburb Duchie Neil
19:00
Lisbellaw St Patrick's
Gaeil Triucha Clg
1-10
1-5
Venue: Truagh
Cúchulainn an Ghleanna
Cavan Gaels
1-10
1-5
Venue: Terry Coyle Park Cavan
Monaghan Harps
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G2
Knockbridge
19:00
Venue: Knockbridge Hurling
Naomh Moninne
Killeavy St Moninna
0-0
2-2
Venue: Memorial Park
Inniskeen
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G3
Beal Atha Bhearraigh
19:00
Venue: Ballyvary HC
St. Dominic's G.A.A. Club
St Molaise Gaels
19:00
Venue: Monsignor Hynes Park
Wolfe Tones
Cluainín iomáint
19:00
Clonguish
Beal Atha Bhearraigh
0-7
2-10
Venue: Ransboro Park
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - TO U13 G11
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
CLG Carndomhnaigh
Slaughtneil
19:00
Venue: Slaughtneil
Glenariffe/Glenravel
Ballinascreen
19:00
Venue: Ballinascreen
Naomh Bríd
Swatragh
1-5
1-10
Venue: Davitt Park, Swatragh
Naomh Pól CLG /St Pauls GAC
Portaferry
1-10
1-5
Venue: Portaferry
Kevin Lynch Hurling Club
Naomh Éanna
1-10
1-5
Venue: Lavey
Lavey
Lamh Dhearg
0-0
0-0
Venue: Lamh Dhearg
Banagher
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U20 GRPB3
Claremorris
19:00
Venue: Claremorris GAA
Castlebar Mitchels Hurling
Thursday 01 June
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U.20 GRPA3
Ederney St Joseph's
19:00
Venue: St Josephs Park, Ederney
Naomh Colum Cille
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
19:00
Venue: St Eunan's
Naomh Colum Cille
Sean Mac Cumhaill
19:00
Venue: Sean Mac Cumhaill
Ederney St Joseph's
Omagh St Enda's
19:00
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
Sean Mac Cumhaill
19:00
Venue: Sean Mac Cumhaill
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
Kickhams GAC Creggan
19:00
Venue: Kickhams GAC Creggan
Naomh Colum Cille
Sean Mac Cumhaill
4-11
3-4
Venue: Sean Mac Cumhaill
Fionntamhnach Na Piarsaigh
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
1-6
4-8
Venue: Killyclogher
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
Kickhams GAC Creggan
0-7
1-4
Venue: Kickhams GAC Creggan
Omagh St Enda's
North Armagh Hurling Club
0-3
2-6
Fionntamhnach Na Piarsaigh
Omagh St Enda's
0-0
0-0
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
Sean Mac Cumhaill
Naomh Colum Cille
6-8
0-4
Venue: Pairc Chlochóg
Setanta
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
5-10
4-1
Venue: Killyclogher
Ederney St Joseph's
Ederney St Joseph's
1-5
1-10
Venue: St Josephs Park, Ederney
Omagh St Enda's
North Armagh Hurling Club
0-0
0-0
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
Fionntamhnach Na Piarsaigh
1-2
5-16
Venue: Fintona
Kickhams GAC Creggan
Coill an Chlochair Naomh Mhuire
0-0
0-0
Venue: Killyclogher
Kickhams GAC Creggan
Setanta
1-5
1-10
Venue: Setanta
Omagh St Enda's
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
0-0
0-0
Venue: St Eunan's
Fionntamhnach Na Piarsaigh
Naomh Colum Cille
6-6
3-2
Venue: Pairc Chlochóg
North Armagh Hurling Club
North Armagh Hurling Club
1-10
1-5
Ederney St Joseph's
Fionntamhnach Na Piarsaigh
1-10
1-5
Venue: Fintona
Setanta
Monday 05 June
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1
Wolfe Tones
2-25
3-19
Cluainín iomáint
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Omagh St Enda's
0-9
1-22
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
Wednesday 07 June
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Sean Treacy's Hurling Club
19:00
Lamh Dhearg
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
19:00
Venue: St Eunan's
Éire Óg An Charraig Mhór
Lisbellaw St Patrick's
19:00
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Naomh Colum Cille
Setanta
0-17
0-17
Venue: Omagh Campus
Referee: James Connors
Middletown Na Fianna
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1
Ballina Stephenites
19:00
Venue: James Stephens Park
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
Caiseal Gaels
3-12
5-15
Venue: Ballaghaderreen
Referee: James Judge
Naomh Eoin
Moytura
5-18
2-12
Venue: Ballinrobe CS
Tuarloistreáin/Tourlestrane
Gaeltacht Lorrais
6-22
0-6
Venue: Drum (Belmullet)
Referee: John Walker
St Molaise Gaels
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G2
St Malachy's
19:00
Cootehill Celtic GAA
Killeavy St Moninna
19:00
Venue: Memorial Park
Gaeil Triucha Clg
East Cavan Gaels
19:00
Venue: East Cavan Gaels
Carrickmacross Emmets GFC
Killeavy St Moninna
19:00
Venue: Memorial Park
St Malachy's
East Cavan Gaels
2-21
0-14
Venue: East Cavan Gaels
Referee: James Clarke
Gaeil Triucha Clg
Carrickmacross Emmets GFC
4-15
1-13
Venue: Carrickmacross Emmets
Referee: David Hurson
Cootehill Celtic GAA
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G3
Cumann Uí Néill Tulach Óg Hurling & Camogie
19:00
Venue: Mid Ulster Sports Arena
Cúchulainn an Ghleanna
Clontibret O'Neills
1-10
1-5
Venue: Clontibret
Aodh Ruadh Ballyshannon
Monaghan Harps
8-11
2-6
Venue: Monaghan
Referee: Máirtín Mc Gann
Cúchulainn an Ghleanna
Lisnaskea Emmetts
3-8
1-16
Venue: Emmet Park, Lisnaskea
Referee: Mark Curry
Latton O'Rahilly GAA Club
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G5
Castleblayney Hurling
19:00
Venue: Castleblayney
Referee: Derek Maguire
Cuchulainn Hurling Club
St Fechins GAA
0-10
1-26
Venue: Páirc Naomh Feichin
Inniskeen
Knockbridge
1-26
0-13
Venue: Knockbridge Hurling
Cumann Pheadair Naofa
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G4
Castlebar Mitchels Hurling
0-0
0-0
Venue: Munnelly Park, Castlebar
Referee: Mel Kenny
St. Dominic's G.A.A. Club
Western Gaels
2-6
8-24
Venue: Enniscrone/Kilglass
Easkey
Clonguish
1-5
1-10
Venue: Allen Park
Referee: Hugh O Kane
Tuairín
Carrick Hurling Club (St Marys)
1-11
0-13
Venue: Carrick Hurling Club (St Marys)
Referee: Pat Maguire
Longford Slashers
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - TO U13 G11
Naomh Gall
19:00
Venue: Naomh Gall
Swatragh
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
Naomh Bríd
Lavey
19:00
Venue: Lavey
CLG Carndomhnaigh
Naomh Pól CLG /St Pauls GAC
19:00
Venue: Pairc Naomh Pól
Kevin Lynch Hurling Club
Glenariffe/Glenravel
19:00
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
Banagher
0-0
0-0
Venue: Banagher
Portaferry
Lamh Dhearg
1-10
1-5
Venue: Lamh Dhearg
Slaughtneil
Naomh Éanna
1-10
1-5
Venue: Páirc Éanna
Ballinascreen
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U20 GRPB3
Roscommon Gaels
19:00
Venue: Lisnamult
Claremorris
Castlebar Mitchels Hurling
19:00
Venue: Munnelly Park, Castlebar
Tuairín
Longford Slashers
4-5
2-6
Venue: Connacht GAA Centre
Claremorris
Tuairín
8-8
1-0
Venue: Connacht GAA Centre
Referee: John E Burke
Longford Slashers
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G1
Cúchulainn an Ghleanna
19:00
Four Masters
Lisbellaw St Patrick's
1-9
1-9
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Monaghan Harps
Enniskillen Gaels
1-8
1-8
Venue: Brewster Park, Enniskillen
Cavan Gaels
Benburb Duchie Neil
2-12
1-9
Gaeil Triucha Clg
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G3
St. Dominic's G.A.A. Club
19:00
Venue: Knockcroghery
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
Four Roads
19:00
Venue: Four Roads Hurling Club
Cluainín iomáint
St Molaise Gaels
19:00
Venue: Monsignor Hynes Park
Beal Atha Bhearraigh
Wolfe Tones
2-10
0-8
Venue: C & D Devine Park
Clonguish
2023 U13 Tain Og Groups 1-4 - TO U13 G2
Inniskeen
6-9
2-3
Venue: Inniskeen
Knockbridge
Clontibret O'Neills
2-8
4-10
Venue: Clontibret
Killeavy St Moninna
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G5
Easkey
19:00
Venue: Easkey
Carrick Hurling Club (St Marys)
Westport GAA
4-5
1-7
Venue: Westport
Western Gaels
Tuarloistreáin/Tourlestrane
3-9
3-6
Venue: Tourlestrane
Ballyhaunis
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G8
Burt
19:00
Venue: Hibernian Park
Naomh Padraig - North Antrim
Na Magha
19:00
Venue: Na Magha
Shane Uí Néill
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G6
Latton O'Rahilly GAA Club
1-5
1-10
Venue: Latton
Castleblayney Hurling
Belnaleck Art McMurroughs
1-5
1-10
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Naomh Aodhán GAC
Craobh Ciaran
1-10
1-5
Venue: Craobh Ciaran
Cootehill Celtic GAA
2023 U13 Tain Og Groups 5-8 - TO U13 G7
Patrick Rankin's
0-0
0-0
Carrickmacross Emmets GFC
Craobh Rua
1-10
1-5
Venue: Camloch Craobh Rua
St Fechins GAA
Monday 12 June
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G4
Roscommon Gaels
1-16
2-12
Venue: Lisnamult
Referee: Francis Kelly
Western Gaels
Wednesday 14 June
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G2
Gaeil Triucha Clg
19:00
Venue: Truagh
East Cavan Gaels
Carrickmacross Emmets GFC
19:00
Venue: Carrickmacross Emmets
St Malachy's
Cootehill Celtic GAA
19:00
Derrynoose
Cootehill Celtic GAA
19:00
Killeavy St Moninna
St Malachy's
3-14
3-20
Venue: St Malachys
Referee: Pat Walsh
East Cavan Gaels
Gaeil Triucha Clg
0-9
0-10
Venue: Truagh
Referee: Christopher Brady
Carrickmacross Emmets GFC
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G5
St Fechins GAA
19:00
Venue: Páirc Naomh Feichin
Castleblayney Hurling
Inniskeen
19:00
Venue: Inniskeen
Castleblayney Hurling
Cuchulainn Hurling Club
19:00
Venue: Pearse Og park
Cumann Pheadair Naofa
Inniskeen
19:45
Venue: Inniskeen
Castleblayney Hurling
Inniskeen
0-17
1-14
Venue: Inniskeen
Referee: Derek Maguire
Knockbridge
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G4
Easkey
0-0
0-0
Venue: Easkey
Clonguish
St. Dominic's G.A.A. Club
0-0
0-0
Venue: Knockcroghery
Carrick Hurling Club (St Marys)
Tuairín
1-17
2-7
Venue: Tooreen (Adrian Freeman Park)
Referee: Thomas Killion
Castlebar Mitchels Hurling
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1
Cluainín iomáint
19:00
Moytura
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
5-14
6-20
Venue: Ransboro Park
Referee: Micheal Connolly
Wolfe Tones
Naomh Eoin
2-17
2-11
Venue: Kent Park
Referee: Gus Chapman
Ballina Stephenites
St Molaise Gaels
3-14
1-10
Venue: Monsignor Hynes Park
Referee: Pat Maguire
Caiseal Gaels
Tuarloistreáin/Tourlestrane
4-14
2-4
Venue: Tourlestrane
Referee: James Judge
Gaeltacht Lorrais
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Middletown Na Fianna
19:00
Venue: Middletown Na Fianna
Sean Treacy's Hurling Club
Lamh Dhearg
19:00
Venue: Lamh Dhearg
Setanta
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
Lisbellaw St Patrick's
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G3
Clontibret O'Neills
4-15
3-15
Venue: Clontibret
Referee: Jim O Rourke
Lisnaskea Emmetts
Friday 16 June
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
0-16
1-19
Setanta
Saturday 17 June
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G3
Aodh Ruadh Ballyshannon
1-10
7-18
Venue: Father Tierney Park
Referee: James Connors
Monaghan Harps
Sunday 18 June
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Lisbellaw St Patrick's
1-17
2-14
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Referee: Jim O Rourke
Middletown Na Fianna
Monday 19 June
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Setanta
6-19
0-8
Venue: Setanta
Referee: Trevor Maloney
Omagh St Enda's
Tuesday 20 June
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G4
Clonguish
2-14
2-13
Venue: Allen Park
Referee: Tommy Hawes
Roscommon Gaels
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1
Wolfe Tones
2-12
5-21
Venue: C & D Devine Park
Naomh Eoin
Wednesday 21 June
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G2
St Malachy's
19:00
Gaeil Triucha Clg
Derrynoose
19:00
Venue: Derrynoose
Carrickmacross Emmets GFC
East Cavan Gaels
19:00
Venue: East Cavan Gaels
Killeavy St Moninna
Killeavy St Moninna
19:00
Venue: Memorial Park
East Cavan Gaels
Gaeil Triucha Clg
1-7
5-17
Venue: Truagh
Referee: Jim O Rourke
Cootehill Celtic GAA
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G5
Knockbridge
19:00
Venue: Knockbridge Hurling
Cuchulainn Hurling Club
Castleblayney Hurling
20:00
Venue: Castleblayney
Knockbridge
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Sean Treacy's Hurling Club
19:00
Venue: Lurgan Sean Treacys
Omagh St Enda's
Setanta
19:00
Venue: Setanta
Naomh Colum Cille
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
19:00
Venue: St Eunan's
Middletown Na Fianna
Lisbellaw St Patrick's
19:00
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Lamh Dhearg
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
Omagh St Enda's
Lisbellaw St Patrick's
0-17
2-17
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Referee: John Emo
Setanta
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G4
Carrick Hurling Club (St Marys)
1-7
1-21
Venue: Leitrim Centre of Excellence, Annaduff
Referee: Pat Maguire
Tuairín
Castlebar Mitchels Hurling
0-19
1-14
Venue: Munnelly Park, Castlebar
Easkey
Longford Slashers
4-16
2-16
Venue: Michael Fay Park
St. Dominic's G.A.A. Club
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1
Ballina Stephenites
2-14
1-14
Venue: James Stephens Park
Referee: Michael Herr
St Molaise Gaels
Gaeltacht Lorrais
2-15
1-15
Venue: Drum (Belmullet)
Referee: John Walker
Cluainín iomáint
Moytura
3-16
2-16
Venue: Ballinrobe CS
Referee: Mel Kenny
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
Caiseal Gaels
2-15
3-17
Venue: Ballaghaderreen
Referee: James Judge
Tuarloistreáin/Tourlestrane
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G3
Lisnaskea Emmetts
4-15
3-10
Venue: Emmet Park, Lisnaskea
Referee: Mark Curry
Cúchulainn an Ghleanna
Thursday 22 June
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G5
Cumann Pheadair Naofa
0-15
0-21
Venue: Club rooms Cumann Pheadair Naofa
Referee: Dominc Kearns
St Fechins GAA
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G2
Carrickmacross Emmets GFC
0-0
0-0
Venue: Carrickmacross Emmets
St Malachy's
Monday 26 June
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G3
Erne Gaels Belleek
1-16
3-7
Venue: Lisnaskea
Referee: Kieran Farmer
Latton O'Rahilly GAA Club
Wednesday 28 June
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G2
Gaeil Triucha Clg
19:00
Venue: Truagh
Derrynoose
Killeavy St Moninna
19:00
Venue: Memorial Park
St Malachy's
Carrickmacross Emmets GFC
19:00
Venue: Carrickmacross Emmets
Cootehill Celtic GAA
Carrickmacross Emmets GFC
19:00
Venue: Carrickmacross Emmets
Killeavy St Moninna
St Malachy's
0-0
0-0
Venue: St Malachys
Gaeil Triucha Clg
Cootehill Celtic GAA
3-11
5-19
Venue: Cootehill
Referee: James Clarke
East Cavan Gaels
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G5
Cuchulainn Hurling Club
19:00
Venue: Pearse Og park
St Fechins GAA
Castleblayney Hurling
20:00
Venue: Castleblayney
Cumann Pheadair Naofa
Cumann Pheadair Naofa
2-17
1-17
Venue: Páirc Liam Uí Ír
Referee: Dominic Kearns
Inniskeen
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
Sean Treacy's Hurling Club
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
Setanta
Lamh Dhearg
19:00
Venue: Lamh Dhearg
Omagh St Enda's
Middletown Na Fianna
19:00
Venue: Middletown Na Fianna
Lisbellaw St Patrick's
Middletown Na Fianna
19:00
Venue: Middletown Na Fianna
Éire Óg An Charraig Mhór
Omagh St Enda's
0-13
1-23
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
Referee: Ciaran O Neill
Lisbellaw St Patrick's
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1
Tuarloistreáin/Tourlestrane
1-12
2-21
Venue: Tourlestrane
Referee: Mark Connell
Ballina Stephenites
Naomh Eoin
0-0
0-0
Venue: Kent Park
Moytura
St Molaise Gaels
0-0
0-0
Venue: Monsignor Hynes Park
Wolfe Tones
Cluainín iomáint
3-19
1-15
Venue: Glencar/Manorhamilton
Referee: Pat Maguire
Caiseal Gaels
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
2-12
1-8
Venue: Ransboro Park
Referee: Gavin Cawley
Gaeltacht Lorrais
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G3
Aodh Ruadh Ballyshannon
3-16
2-8
Venue: Father Tierney Park
Referee: Eugene Drummond
Lisnaskea Emmetts
Monaghan Harps
4-27
1-5
Venue: Monaghan
Referee: David Hurson
Erne Gaels Belleek
Cúchulainn an Ghleanna
1-7
2-21
Venue: Aghaloo
Referee: Jim O Rourke
Clontibret O'Neills
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G4
Western Gaels
4-8
3-15
Venue: Sligo GAA Centre of Excellence
Referee: Ciaran O Donnell
Clonguish
Easkey
0-0
0-0
Venue: Easkey
Carrick Hurling Club (St Marys)
Roscommon Gaels
0-0
0-0
Venue: Lisnamult
Castlebar Mitchels Hurling
Tuairín
0-0
0-0
Venue: Tooreen (Adrian Freeman Park)
Longford Slashers
Monday 03 July
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G5
St Fechins GAA
1-15
1-10
Venue: Páirc Naomh Feichin
Knockbridge
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Middletown Na Fianna
1-25
2-17
Venue: Omagh Campus
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G3
Erne Gaels Belleek
4-14
2-2
Venue: Páirc na hEirne, Belleek
Referee: Gerard Mc Laughlin
Lisnaskea Emmetts
Wednesday 05 July
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G2
St Malachy's
19:00
East Cavan Gaels
Derrynoose
19:00
Venue: Derrynoose
Killeavy St Moninna
Cootehill Celtic GAA
19:00
Gaeil Triucha Clg
Killeavy St Moninna
19:00
Venue: Memorial Park
Gaeil Triucha Clg
Cootehill Celtic GAA
0-0
0-0
Venue: Hugh O Reilly Memorial Park
St Malachy's
East Cavan Gaels
1-15
0-21
Venue: Carrickmacross
Referee: David Hurson
Carrickmacross Emmets GFC
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G5
Cuchulainn Hurling Club
19:00
Venue: Cathedral Road Sports Complex (Sherrys Field)
Inniskeen
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U16 G6
Longford Slashers
19:00
Venue: Michael Fay Park
Claremorris
St Ciarans
19:00
Venue: Ballyvary HC
Athleague / Tremane
Westport GAA
19:00
Venue: Westport
Easkey
Cluainín iomáint
0-0
0-0
Carrick Hurling Club (St Marys)
Castlebar Mitchels Hurling
2-10
4-14
Venue: Munnelly Park, Castlebar
Tuairín
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G7
Ballinascreen
19:00
Na Seamróga
Kevin Lynch Hurling Club
19:00
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
Lamh Dhearg
Swatragh
19:00
Venue: Swatragh
Craobh Ciaran
Slaughtneil
19:00
Venue: Slaughtneil
North Armagh Hurling Club
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
Sean Mac Cumhaill
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
19:00
Venue: Eoghan Ruadh Hurling Club
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
Lavey
1-10
1-5
Venue: Lavey
Naomh Padraig - North Antrim
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G5
Iveagh Gaels
1-10
1-5
Naomh Moninne
St Fechins GAA
1-5
1-10
Venue: Páirc Naomh Feichin
Carrickmacross Emmets GFC
Clonduff
1-5
1-10
Venue: Clonduff
Castleblayney Hurling
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G2
East Cavan Gaels
19:00
Venue: East Cavan Gaels
Knockbridge
Killeavy St Moninna
2-16
4-16
Cootehill Celtic GAA
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G3
Naomh Aodhán GAC
19:00
Omagh St Enda's
Omagh St Enda's
11-18
3-4
Setanta
Lisbellaw St Patrick's
5-11
2-12
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
St Macartans
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G4
Na Magha
19:00
Venue: Na Magha
Burt
Banagher
19:00
Venue: Banagher
Fionntamhnach Na Piarsaigh
Eoghan Rua
1-5
1-10
Naomh Éanna
St.Finbarrs
4-10
0-4
CLG Carndomhnaigh
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G1
Aodh Ruadh Ballyshannon
5-12
3-12
Venue: Sligo GAA Centre of Excellence
Referee: Mark Connell
Clon Tones
St. Dominic's G.A.A. Club
1-10
1-5
Venue: Knockcroghery
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
2023 Cuchulainn Group 6 - CCH G6
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
Lamh Dhearg
Middletown Na Fianna
19:00
Venue: Middletown Na Fianna
Éire Óg An Charraig Mhór
Omagh St Enda's
19:00
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
Setanta
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
19:00
Venue: St Eunan's
Sean Treacy's Hurling Club
Setanta
19:00
Venue: Setanta
Éire Óg An Charraig Mhór
Middletown Na Fianna
0-0
0-0
Venue: Middletown Na Fianna
Omagh St Enda's
Lisbellaw St Patrick's
0-0
0-0
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G3
Clontibret O'Neills
3-9
1-17
Venue: Clontibret
Referee: Jim O Rourke
Monaghan Harps
Latton O'Rahilly GAA Club
6-17
1-5
Venue: Latton
Referee: Derek Maguire
Cúchulainn an Ghleanna
2023 Cuchulainn Groups 2-5 - CCH G4
Longford Slashers
0-0
0-0
Venue: Michael Fay Park
Easkey
Carrick Hurling Club (St Marys)
0-0
0-0
Venue: Carrick Hurling Club (St Marys)
Roscommon Gaels
St. Dominic's G.A.A. Club
0-0
0-0
Venue: Knockcroghery
Tuairín
Castlebar Mitchels Hurling
7-14
0-11
Venue: Munnelly Park, Castlebar
Referee: James Judge
Western Gaels
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1
Wolfe Tones
2-15
5-16
Venue: C & D Devine Park
Tuarloistreáin/Tourlestrane
Ballina Stephenites
2-11
1-11
Venue: James Stephens Park
Referee: Michael Herr
Cluainín iomáint
Gaeltacht Lorrais
1-12
4-23
Venue: Cill Chomain
Referee: John Walker
Naomh Eoin
Moytura
1-15
1-5
Venue: Connacht GAA Centre
Referee: Mel Kenny
St Molaise Gaels
Caiseal Gaels
0-7
2-24
Venue: Ransboro Park
Referee: Pat Maguire
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
Sunday 09 July
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1 KO
Naomh Eoin
11:00
Venue: Lisnaskea
Referee: John Emo
Inniskeen
Setanta
12:00
Venue: Sligo GAA Centre of Excellence
Castlebar Mitchels Hurling
Tuairín
0-0
0-0
Venue: Breffni Park
Referee: John Emo
Middletown Na Fianna
St Fechins GAA
3-18
3-14
Venue: AIT GAA Pitch
Referee: Sean Michael Maher
Moytura
Monday 10 July
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1 KO
Carrickmacross Hurling
8-21
0-6
Venue: Carrickmacross
Referee: Jason Mc Andrew
Clontibret O'Neills
Tuesday 11 July
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U20 GRPB3
Castlerea St Kevins
19:30
St Aidan's
St. Ciarans
19:30
Tulsk Lord Edwards
Wednesday 12 July
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U.20 GRPA3
St Michaels - St Ronans
19:30
St. Faithleach's
Western-Gaels
19:30
Kilglass Gaels/St Barrys
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1 KO
Monaghan Harps
1-21
1-20
Venue: Gavan Duffy Park
Referee: Jason Mc Andrew
East Cavan Gaels
Sunday 16 July
2023 Cuchulainn Group 1 - CCH G1 KO
Carrickmacross Hurling
2-20
2-15
Venue: Breffni Park
Referee: John Emo
Monaghan Harps
Naomh Eoin
1-17
2-17
Venue: Breffni Park
Referee: James Clarke
St Fechins GAA
Tuesday 18 July
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U20 GRPB3
Tulsk Lord Edwards
19:30
Venue: Tulsk
Castlerea St Kevins
St Aidan's
19:30
Venue: Ballyforan
St. Ciarans
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U.20 GRPA3
Kilglass Gaels/St Barrys
19:30
Venue: Parc Naomh Bearraí
St Michaels - St Ronans
St. Faithleach's
19:30
Venue: Ballyleague
Western-Gaels
Wednesday 19 July
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G3
St Macartans
19:00
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Naomh Aodhán GAC
Na Seamróga
4-5
4-9
Venue: Páirc Mhic Sioghair
Belnaleck Art McMurroughs
Omagh St Enda's
5-15
2-8
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
Lisbellaw St Patrick's
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G4
Naomh Colum Cille
19:00
Venue: Pairc Chlochóg
CLG Carndomhnaigh
Burt
19:00
Venue: Hibernian Park
Banagher
Fionntamhnach Na Piarsaigh
1-5
1-10
Venue: Fintona
Na Magha
Naomh Éanna
2-12
3-8
Venue: Páirc Éanna
St.Finbarrs
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G1
Tuarloistreáin/Tourlestrane
0-0
0-0
Venue: Tourlestrane
Aodh Ruadh Ballyshannon
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
5-9
4-10
Venue: Ransboro Park
Referee: Ciaran O Donnell
Clon Tones
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G2
Clontibret O'Neills
1-5
1-10
Venue: Clontibret
Killeavy St Moninna
Knockbridge
0-0
0-0
Venue: Knockbridge Hurling
Cootehill Celtic GAA
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U16 G6
Carrick Hurling Club (St Marys)
19:00
Venue: Carrick Hurling Club (St Marys)
Westport GAA
Claremorris
19:00
Venue: Claremorris GAA
Referee: James Judge
Cluainín iomáint
Athleague / Tremane
19:00
Venue: Athleague / Tremane
Castlebar Mitchels Hurling
Western Gaels
4-12
1-8
Venue: Enniscrone/Kilglass
St Ciarans
Tuairín
3-16
3-7
Venue: Tooreen (Adrian Freeman Park)
Referee: Eadhmonn Macsuibhne
Longford Slashers
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G7
Na Seamróga
19:00
Venue: Loughgiel Shamrocks
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
Naomh Padraig - North Antrim
19:00
Ballinascreen
Lamh Dhearg
19:00
Venue: Lamh Dhearg
Lavey
Sean Mac Cumhaill
19:00
Venue: Sean Mac Cumhaill
Slaughtneil
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
19:00
Venue: St Eunan's
Éire Óg An Charraig Mhór
Craobh Ciaran
1-17
1-17
Venue: Craobh Ciaran
Kevin Lynch Hurling Club
North Armagh Hurling Club
1-5
1-10
Swatragh
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G5
St Fechins GAA
19:00
Venue: Páirc Naomh Feichin
Clonduff
Castleblayney Hurling
5-14
4-10
Venue: Castleblayney
Iveagh Gaels
Carrickmacross Emmets GFC
4-14
3-7
Venue: Carrickmacross Emmets
Naomh Moninne
Wednesday 26 July
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G2
Cootehill Celtic GAA
19:00
East Cavan Gaels
Knockbridge
0-0
0-0
Venue: Knockbridge Hurling
Clontibret O'Neills
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G3
Naomh Aodhán GAC
19:00
Setanta
Belnaleck Art McMurroughs
7-7
5-11
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Omagh St Enda's
Lisbellaw St Patrick's
2-11
1-9
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Na Seamróga
St Macartans
0-0
0-0
Venue: Truagh Harps
Omagh St Enda's
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G4
Na Magha
19:00
Venue: Na Magha
Naomh Éanna
Banagher
19:00
Venue: Banagher
Naomh Colum Cille
Eoghan Rua
19:00
Venue: Coleraine
Fionntamhnach Na Piarsaigh
St.Finbarrs
3-11
3-3
Burt
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G1
Clon Tones
1-10
1-5
St. Dominic's G.A.A. Club
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
0-0
0-0
Venue: Ransboro Park
Tuarloistreáin/Tourlestrane
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G7
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
Na Seamróga
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
19:00
Venue: Eoghan Ruadh Hurling Club
Naomh Padraig - North Antrim
Ballinascreen
19:00
Venue: Ballinascreen
Lamh Dhearg
Lavey
19:00
Venue: Lavey
Craobh Ciaran
Kevin Lynch Hurling Club
19:00
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
North Armagh Hurling Club
Swatragh
19:00
Venue: Swatragh
Sean Mac Cumhaill
Slaughtneil
19:00
Venue: Slaughtneil
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G5
Iveagh Gaels
8-4
4-7
St Fechins GAA
Naomh Moninne
3-6
2-9
Venue: Naomh Moninne
Castleblayney Hurling
Clonduff
1-5
1-10
Venue: Clonduff
Carrickmacross Emmets GFC
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U16 G6
St Ciarans
0-0
0-0
Venue: Ballyvary HC
Carrick Hurling Club (St Marys)
Westport GAA
0-0
0-0
Venue: Westport
Claremorris
Cluainín iomáint
1-1
7-22
Tuairín
Longford Slashers
3-8
7-17
Venue: Michael Fay Park
Western Gaels
Castlebar Mitchels Hurling
6-6
5-9
Venue: Munnelly Park, Castlebar
Easkey
Wednesday 02 August
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U16 G6
Easkey
19:00
Venue: Easkey
Referee: Pat Maguire
Longford Slashers
Carrick Hurling Club (St Marys)
0-0
0-0
Venue: Carrick Hurling Club (St Marys)
Castlebar Mitchels Hurling
Claremorris
0-0
0-0
Venue: Claremorris GAA
St Ciarans
Western Gaels
2-13
1-7
Venue: Enniscrone/Kilglass
Westport GAA
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G7
Na Seamróga
19:00
Venue: Loughgiel Shamrocks
Slaughtneil
Naomh Padraig - North Antrim
19:00
Éire Óg An Charraig Mhór
Lamh Dhearg
19:00
Venue: Lamh Dhearg
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
Craobh Ciaran
19:00
Venue: Craobh Ciaran
Ballinascreen
North Armagh Hurling Club
19:00
Lavey
Sean Mac Cumhaill
19:00
Venue: Sean Mac Cumhaill
Kevin Lynch Hurling Club
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
19:00
Venue: St Eunan's
Swatragh
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G5
Castleblayney Hurling
1-10
1-10
Venue: Castleblayney
Carrickmacross Emmets GFC
Naomh Moninne
1-10
1-10
Venue: Naomh Moninne
St Fechins GAA
Iveagh Gaels
9-17
2-9
Clonduff
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G1
St. Dominic's G.A.A. Club
19:00
Venue: Knockcroghery
Aodh Ruadh Ballyshannon
Clon Tones
0-0
0-0
Tuarloistreáin/Tourlestrane
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G2
East Cavan Gaels
19:00
Venue: East Cavan Gaels
Killeavy St Moninna
Cootehill Celtic GAA
0-0
0-0
Clontibret O'Neills
Killeavy St Moninna
4-11
1-10
Venue: Memorial Park
Knockbridge
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G3
St Macartans
19:00
Venue: Truagh Harps
Belnaleck Art McMurroughs
Na Seamróga
19:00
Venue: Páirc Mhic Sioghair
Naomh Aodhán GAC
Na Seamróga
1-10
1-13
Venue: O'Neills Healy Park, Omagh
St Macartans
Setanta
1-14
1-7
Venue: Setanta
Na Seamróga
Belnaleck Art McMurroughs
2-7
4-7
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Lisbellaw St Patrick's
Belnaleck Art McMurroughs
0-0
0-0
Venue: Belnaleck GAA Grounds
Setanta
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G4
CLG Carndomhnaigh
19:00
Venue: Carndonagh
Eoghan Rua
Naomh Éanna
19:00
Venue: Páirc Éanna
Banagher
Fionntamhnach Na Piarsaigh
2-3
4-5
Venue: Fintona
St.Finbarrs
Naomh Colum Cille
0-0
0-0
Venue: Pairc Chlochóg
Na Magha
Wednesday 09 August
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G2
Clontibret O'Neills
19:00
Venue: Clontibret
East Cavan Gaels
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G3
Lisbellaw St Patrick's
19:00
Venue: St Patrick's Park, Cavanacarragh
Naomh Aodhán GAC
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G4
Burt
19:00
Venue: Hibernian Park
Eoghan Rua
Naomh Éanna
19:00
Venue: Páirc Éanna
Fionntamhnach Na Piarsaigh
Na Magha
1-10
1-5
Venue: Na Magha
CLG Carndomhnaigh
St.Finbarrs
2-16
1-6
Naomh Colum Cille
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G1
Tuarloistreáin/Tourlestrane
0-0
0-0
Venue: Tourlestrane
St. Dominic's G.A.A. Club
Aodh Ruadh Ballyshannon
1-10
1-5
Venue: Father Tierney Park
Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G5
Carrickmacross Emmets GFC
19:00
Venue: Carrickmacross Emmets
Iveagh Gaels
St Fechins GAA
19:00
Venue: Páirc Naomh Feichin
Castleblayney Hurling
Clonduff
1-5
1-10
Venue: Clonduff
Naomh Moninne
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U16 G6
Athleague / Tremane
19:00
Venue: Athleague / Tremane
Cluainín iomáint
Castlebar Mitchels Hurling
19:00
Venue: Munnelly Park, Castlebar
Western Gaels
St Ciarans
19:00
Venue: Ballyvary HC
Tuairín
Westport GAA
19:00
Venue: Westport
Athleague / Tremane
Longford Slashers
0-0
0-0
Venue: Michael Fay Park
Carrick Hurling Club (St Marys)
Cluainín iomáint
1-6
0-12
Easkey
2023 U17 Tain Og Groups 5-7 - TO U17 G7
Swatragh
19:00
Venue: Swatragh
Na Seamróga
Slaughtneil
19:00
Venue: Slaughtneil
Naomh Padraig - North Antrim
Éire Óg An Charraig Mhór
19:00
Venue: Páirc Éire Óg
Lamh Dhearg
Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh
19:00
Venue: Eoghan Ruadh Hurling Club
Craobh Ciaran
Ballinascreen
19:00
Venue: Ballinascreen
North Armagh Hurling Club
Lavey
19:00
Venue: Lavey
Sean Mac Cumhaill
Kevin Lynch Hurling Club
19:00
Venue: Páirc Chaomhín Uí Loingisgh
Naomh Ádhamhnáin/St Eunan's
Friday 11 August
2023 U17 Tain Og Groups 1-4 - TO U17 G3
Omagh St Enda's
19:00
Venue: Setanta
Na Seamróga
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U20 GRPB3
St Aidan's
19:30
Venue: Ballyforan
Tulsk Lord Edwards
St. Ciarans
19:30
Venue: Mulhern Park, Fuerty
Castlerea St Kevins
2023 U13 Tain Og Groups 9-11 - U.20 GRPA3
St. Faithleach's
19:30
Venue: Ballyleague
Kilglass Gaels/St Barrys
Western-Gaels
19:30
Venue: Nash Park
St Michaels - St Ronans
More results